Wyszukiwarka
Sposób dostawy i płatność
  • Kurier
  • Kurier - POBRANIE
  • Odbiór osobisty
  • Paleta
  • Płatność przy odbiorze
  • Zwykły przelew
  • Płatność PayU
  • Płatność Przelewy24
 
Certyfikat bezpieczeństwa Przelewy24

Do wnętrz

WYSYŁKA 24 H

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć wysokiej jakości farb wewnętrznych. Proponowany przez sklep asortyment to wyroby znanej i cenionej wśród profesjonalnych malarzy duńskiej firmy Flügger. Oferujemy emulsje malarskie przeznaczone do krycia sufitów, ścian, podłóg oraz innych powierzchni mineralnych. Oprócz klasycznych emalii akrylowych i lateksowych zajmujemy się dystrybucją wysokiej jakości dyspersji żywicznych. Wśród nich na uwagę zasługuje między innymi farba antyrefleksyjna zapewniająca doskonałe krycie każdej powierzchni.

Dzięki tego rodzaju emulsjom na sufitach i ścianach nie tworzą się smugi, a wszelkie nierówności podłoża są doskonale ukryte. Farba antyrefleksyjna Flügger może być stosowana do płyt z karton-gipsu, tynku, betonu komórkowego lub powierzchni wykończonych gładzią szpachlową. Oferujemy emulsje, które po naniesieniu tworzą głęboko matową i gładką powłokę – efekt jest niezależny od kąta padania promieni świetlnych. Po wyschnięciu farby powierzchnia może być w delikatny sposób myta – najlepiej niepunktowo, lecz na większym obszarze.

Farby stosowane przez szkoły i szpitale 

Farba antyrefleksyjna sprawdzi się tak naprawdę wszędzie – nie tylko w domach, ale przede wszystkim w budynkach użyteczności publicznej. To ceniony produkt przez placówki edukacyjne, szpitale i przedszkola. Wybiera się go ze względu na jednolitą powierzchnię i wygodny sposób czyszczenia. Miejsce zastosowania farb potwierdza, że produkt jest całkowicie bezpieczny. Sprzedajemy różne rodzaje farb, w tym te przeznaczone do suchych, jak i mokrych pomieszczeń. Oferujemy produkty doskonałe do biur i pokojów dziennych, które dzięki swojej odporności na brud, na długo pozostaną czyste. Zachęcamy do zapoznania się z właściwościami każdej farby, emalii czy podkładu.