Wyszukiwarka
Sposób dostawy i płatność
  • Kurier
  • Kurier - POBRANIE
  • Odbiór osobisty
  • Paleta
  • Płatność przy odbiorze
  • Zwykły przelew
  • Płatność PayU
  • Płatność Przelewy24
 
Certyfikat bezpieczeństwa Przelewy24

Farby Flugger, Ceresit i inne

WYSYŁKA 24 H

 

Oferujemy sprawdzone farby zewnętrzne i wewnętrzne oraz produkty przeznaczone do gruntowania różnego typu powierzchni. W asortymencie dostępne są wyroby, które doskonale nadają się do krycia powierzchni płyt gipsowo-kartonowych, tynków gipsowych, betonu, drewna, a nawet stali. Proponujemy sprawdzone farby Flügger, Ceresit oraz innych, doświadczonych producentów. Oprócz klasycznych wyrobów w przygotowanej przez nasz sklep ofercie można znaleźć także farbę magnetyczną, antykorozyjną oraz pigmentowaną aluminium.

Wśród naszych propozycji znajdują się emulsje wszelkich rodzajów. Akrylowe farby Flügger doskonale nadają się do suchych pomieszczeń, takich jak salon czy sypialnia. Tego rodzaju pokrycie łatwo jest wyczyścić przy użyciu niewielkiej ilości wody. Do drewna lub metalu polecamy farbę High Finish, która tworzy trwałą powłokę na wcześniej zabezpieczonym materiale. W naszej ofercie warto zapoznać się także z substancją antykorozyjną, która skutecznie ochroni powierzchnię przed rdzą. Jedną z naszych najciekawszych propozycji jest farba tablicowa, umożliwiająca rysowanie kredą na pomalowanej ścianie i szybkie ścieranie napisów czy rysunków po zakończonej zabawie. To doskonałe rozwiązanie m.in. do pokoju dziecięcego.

Szeroki wybór produktów o różnym zastosowaniu

Farby Flugger nie bez powodu są tak chętnie wybierane przez malarzy. Można je bowiem z łatwością dopasować do konkretnego typu budynku, struktury ściany i oczekiwanego efektu. Jeśli remont planowany jest w szkole, szpitalu czy biurze, wówczas świetnie sprawdzi się farba o wysokiej sile krycia i dużej odporności na zabrudzenia. Tego rodzaju farby akrylowe można dodatkowo myć pod wysokim ciśnieniem, co z pewnością jest sporym ułatwieniem, chociażby w przedszkolach. Sprzedawane u nas produkty występują w wersji na suche lub mokre powierzchnie. Wiele farb można stosować na niemal każdym typie ścian — na betonie, cegle czy płytach kartonowo-gipsowych. O właściwościach farb mogą Państwo dowiedzieć się ze szczegółowego opisu konkretnego produktu. Zachęcamy do zakupów.