• Kategorie
  • Szukaj
  • Narzędzia do fugowania i spoinowania

Wykończenia wnętrz wymagają precyzyjnych i rzetelnych działań, które przysłużą się estetyce, a także trwałości jakiejkolwiek powierzchni. Szczególnym znaczenia nabiera proces fugowania, który służy niewielkim poprawkom konstrukcyjnym, a także chroni powierzchnie przed wilgocią, grzybem i pleśnią. W sklepie budowlanym online Targa proponujemy szeroki wybór sprzętu do fugowania, który sprosta stopniowi zaawansowania każdej inwestycji. Oferujemy zarówno narzędzia dla fachowców, jak i dla domowych majsterkowiczów.

MAPEI PACA SCOTCH BRITE DO ZMYWANIA FUG EPOKSYDOWYCH ZASTOSOWANIE Paca SCOTCH BRITE idealnie nadaje się do czyszczenia  powierzchni glazury gresu kamie...
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność 2 szt.
Waga 0.15 kg.
98.97
szt. Do przechowalni
Wymienny wkład BIAŁY ze specjalnej włókniny do pacy MAPEI typu SCOTCH BRITE, do dokładnego czyszczenia powierzchni. Wkład biały, o średnim stopniu twardości,...
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność 1 szt.
Waga 0.15 kg.
39.75
szt. Do przechowalni
OPIS - BARDZO DOBRA CHŁONNOŚĆ GĄBKI - PRZEZ CO NIE MA KONIECZNOŚCI WIELOKROTNEGO ZMYWANIA - NIE ROZMAZUJE SPOINY DO PŁYTKACH -WIELE MOŻLIWOŚCI PROFILOWANIA SPO...
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność 20 szt.
Waga 0.15 kg.
28.69
szt. Do przechowalni

Przyrządy do fugowania – podstawa profesjonalnej pracy

Stosownie dobrane i wysokiej jakości narzędzia do fugowania to podstawa sprawnego oraz precyzyjnego wykonania obowiązku. W tej należytej kategorii przyrządów do fugowania, odnajdziesz wszelkie potrzebne akcesoria niezbędne do zrealizowania fugowania na najwyższym poziomie. Nasza rozległa oferta obejmuje między innymi noże do fugowania, kielnie do zapraw, szpatułki do fugowania czy też renowatory do fug. Ich wysoka jakość wykonania, gwarantuje trwałość i niezawodność w każdych warunkach użytkowania.

Narzędzia do spoinowania płyt gipsowo kartonowych – solidność i wydajność

Prace wykończeniowe często kojarzą się z dużym nakładem pracy oraz czasu. Aby ułatwić ten proces, sklep budowlany online Targa oferuje narzędzia do spoinowania płyt gipsowo kartonowych, charakteryzujące się łatwością obsługi oraz efektywnością. Szereg naszych produktów, takich jak szpachle do gładzi czy też specjalistyczne akcesoria do obróbki płyt GK, znacząco skrócą czas pracy przy spoinowaniu, gwarantując jednocześnie najlepszą jakość wykonanych prac.

Fugowanie wymaga systematycznej pielęgnacji

Utrzymanie fug w dobrym stanie wymaga regularnej pielęgnacji i ewentualnej renowacji. Dla tych zadań oferujemy specjalistyczne fugi oraz renowatory do fug. Dobrej jakości fugi przeciwdziałają osadzaniu się brudu, a renowator umożliwi jeszcze skuteczniejsze czyszczenie fug, co przyczyni się do przedłużenia ich żywotności.

Narzędzia do fugowania, które znajdziesz na naszej stronie, gwarantują:

  • Jakość – produkty czołowych producentów na rynku.
  • Użyteczność – narzędzia sprawdzą się zarówno przy pracach remontowych, jak i wykończeniowych.
  • Szeroki wybór – nieważne, czy szukasz narzędzia profesjonalnego, czy amatorskiego, u nas znajdziesz wszystko.
  • Bezpieczeństwo – nasze narzędzia spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa.

Sprawdź również nasze pozostałe kategorie, które mogą Ci się przydać podczas remontu, jak: termoizolacje czy kleje montażowe.

Skompletuj swoje narzędzia do spoinowania płyt GK

Nie czekaj i skompletuj potrzebne narzędzia do spoinowania płyt GK, a także do fugowania płytek już dziś. Znajdziesz u nas błyskawiczne realizacje zamówień i fachowe doradztwo, które pomoże Ci wybrać odpowiednie narzędzia do Twojego projektu. Twoje płaszczyzny będą wykończone w sposób nienaganny dzięki produktom jakie możemy Ci zaoferować.