Wyszukiwarka
Sposób dostawy i płatność
  • Kurier
  • Kurier - POBRANIE
  • Odbiór osobisty
  • Paleta
  • Płatność przy odbiorze
  • Zwykły przelew
  • Płatność PayU
  • Płatność Przelewy24
 
Certyfikat bezpieczeństwa Przelewy24

Olej do podłóg z drewna

WYSYŁKA 24 H

 

Olej do podłóg to preparat do impregnacji drewnianych wykończeń posadzek. Oferujemy wyroby, których użycie zabezpiecza deski bądź parkiet przed wnikaniem brudu i wody. Dodatkowo produkty firmy Flügger doskonale podkreślają strukturę drewna, dzięki czemu zyskuje ono blask i bardzo estetyczny wygląd. Dostępny w naszym asortymencie olej do podłóg sprawdza się we wnętrzach podczas renowacji, cyklinowania i wykonywania nowych parkietów. Konsystencja oferowanych preparatów umożliwia ich łatwe nakładanie – wystarczy użyć pędzla, by dokładnie pokryć deski odpowiednią warstwą impregnatu.

Wśród naszych propozycji warto wyróżnić oleje do podłóg wykonane przez markę Flügger – są dostępne w puszkach mniejszych lub większych, np. trzylitrowych. Polecamy preparaty bezbarwne lub w kolorze białym – te drugie przydadzą się, jeśli celem jest delikatna zmiana odcienia. W naszej ofercie znajdziecie Państwo nie tylko olej do podłóg, ale także do blatów. Proponujemy również narzędzia do aplikacji środków – ich uchwyt stanowi butelka napełniona preparatem, co jest funkcjonalnym i pomysłowym udogodnieniem.

Olej na zwiększenie wytrzymałości podłóg i nie tylko

Drewniane wnętrza, parkiety czy blaty każdego dnia narażone są na liczne uszkodzenia. Może je spowodować rozlana woda, nagromadzony brud czy plamy po posiłku. Niewłaściwie zabezpieczone drewno może błyskawicznie stracić swój blask, przebarwić się, a nawet obniżyć swoją trwałość. Warto zapobiegać temu, by przez lata cieszyć się szlachetnym wyglądem drewna oraz odporną, jedwabistą powierzchnią. Stosując specjalny olej do podłóg czy blatów, można sprawić, że drewno zyska ochronną powłokę, która będzie odpychać zabrudzenia i nie przepuści wody do struktury materiału. Co ważne, stanie się również niezwykle łatwa w czyszczeniu, co z pewnością docenią właściciele zwierząt i rodzice.